top of page

PRACA

INSTALATOR/SERWISANT

Zakres obowiązków:

Instalacja i konfiguracja zakończeń abonenckich. Utrzymanie sieci (diagnostyka, usuwanie awarii). Pomiary oraz podstawowa konfiguracja urządzeń aktywnych sieci.

Wymagania:

Solidność i zaangażowanie w wykonywane zadania.

Prawo jazdy kat. B

Dyspozycyjność

Oferta:

Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie.

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres email wpisując w tytule: Praca - instalator-serwisant.

PREDSTAWICIEL HANDLOWY

Zdobywanie nowych klientów, oferowanie obecnym klientom w miarę możliwość zmiany łącza na światłowodowe. Zweryfikowanie potrzeb klienta,  itp.

Wymagania:

Oferta:

Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie. Prowizyjny system wynagrodzenia. Telefon i samochód do dyspozycji.

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres email wpisując w tytule: Praca - przedstawiciel.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Uwaga !

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi

bottom of page